طراحی دکوراسیون اتاق مستر کلاردشت


نوع پروژه: طراحی اتاق مستر

معمار و طراح: محمد آرمند

مدل: ساناز کرمی

رندر: کیانا پرویزی

آدرس: کلاردشت

متراژ: ۴۲

سال طراحی : ۱۳۹۹

کارفرما: آقای دکتر فرجام

اتاق مستر از نظر مساحت بزرگترین اتاق خواب خانه است و اصولا دارای حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی می‌باشد. خواب مستر یکی از الزامات خانه‌­های بزرگ و مدرن امروزی محسوب می­‌شود. این اتاق معمولا دارای چشم انداز و بالکن می­‌باشد همین خصوصیات ویژه آن را از سایر اتاق ها متمایز می‌کند.

اتاق مستر با امکانات ویژه‌اش فضایی آرام برای رفع استرس و دغدغه‌های روزانه ایجاد می‌کند. طراحی آن باید به نحوی صورت گیرد که آرامش و راحتی را به ارمغان بیاورد. به دلیل مساحت زیاد این اتاق نسبت به سایر اتاق‌ها نمی­‌توان آن را صرفا جایی برای خواب درنظر گرفت. با یک طراحی بی‌نظیر از آن به عنوان مکانی برای گذراندن وقت، مطالعه و حتی صرف چای استفاده کنید. بنابراین برای داشتن یک اتاق خواب ایده آل باید نکات مهم در مورد دکوراسیون اتاق خواب را بدانید و از یک متخصص کمک بگیرید.

مدرنیسم به «زیبایی تابع کارایی » معتقد است. این شعار یعنی مهم‌ترین عنصر در محیط، کاربرد یک وسیله است نه ظاهر آن. اما این جمله به این معنی نیست که سبک مدرن به زیبایی اهمیت نمی‌دهد، بلکه زیبایی را در سادگی خلق می کند. خطوط مستقیم و مشخص در وسایل و مبلمان، فضای باز زیاد در اتاق، از عناصر مهم این نگرش هستند.

با توجه به خواست کارفرما و گرایش جناب دکتر فرجام به سبک مینیمال و مدرن در طراحی اتاق مستر سعی شد به سادگی و کاربرد وسایل و چیدمان آنها در عین زیبایی بیشتر توجه شود.

پروژه طراحی خواب مستر در میرداماد تهران یکی دیگر از کارهای گروه معماری و معماری داخلی آرمند است.