طراحی دکوراسیون ورودی منزل با آینه کنسول


نوع پروژه: طراحی آینه کنسول در 6 طرح متفاوت
معمار و طراح: محمد آرمند
مدل: ساناز کرمی
رندر: کیانا پرویزی
آدرس: میرزاده عشقی
سال طراحی: ۱۳۹۹
کارفرما: جناب آقای پارسا

راهرو ورودی اولین جایی است که هنگام ورود به خانه توجه افراد را به خود جلب می‌کند و مثل یک شاهراه و آدمها را از فضای بیرون به فضای داخل خانه هدایت می‌کند. بنابراین چیدمان فضای ورودی خانه اهمیت زیادی دارد و باید برای این قسمت از منزل، دکوراسیون زیبایی را طراحی نمایید. هر قدر چیدمان و دکوراسیون ورودی خانه زیباتر باشد آدمها با انرژی بیشتری وارد خانه می‌شوند و این انرژی را به خانه منتقل می‌کنند.

آینه کنسول گزینه مناسبی برای داشتن یک ورودی زیبا و جذاب است. آینه در روشن‌تر نشان‌دادن فضای ورودی آپارتمان بسیار مؤثر است. بسته به سبک زندگی و دکوراسیون منزل می‌توانید یکی از انواع کلاسیک و مدرن آن را انتخاب کنید.

استفاده از آینه‌های دکوراتیو با اشکال هندسی مختلف، زیبایی ورودی منزل شما را چندین برابر خواهد کرد. آینه‌های گرد با حاشیه نازک که در سال‌های اخیر محبوب‌تر شده‌اند و دکور مینیمالیستی به فضای ورودی خانه می‌دهند. سعی کنید از آینه‌های پر زرق و برق در چیدمان فضای ورودی استفاده نکنید. میزهای کنسول ساده و مینیمال به همراه یک یا دو کشو انتخاب مناسبی برای خانه‌های کوچک و ورودی‌های باریک می‌باشد.

در این پروژه طبق خواست کارفرما ۶ طرح متفاوت، طراحی و به کارفرما ارائه شد. در طراحی این آینه کنسول از آینه قدی استفاده شد. و کنسول آن در طرحهای متفاوت ارائه شد.