طراحی آشپزخانه مدرن و لوکس


نوع پروژه: طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

معمار و طراح: محمد آرمند

مدل: ساناز کرمی

رندر: کیانا پرویزی

آدرس: سعیدیه جنوبی

سال طراحی: ۱۳۹۹

کارفرما: آقای مهندس طهوری

یکی از سبک‌های طراحی آشپزخانه که بسیار در ایران پرطرفدار‌ شده است، طراحی آشپزخانه‌ مدرن است. طراحی کابینت‌های مدرن بسیار ساده اما کاربردی و جادار صورت می‌گیرد. سبک کابینت‌های مدرن کاملا با کابینت‌های سبک کلاسیک متفاوت است. در دکوراسیون مدرن، طراحی‌ها بدون جزییات، بدون قاب، به دور از زرق و برق و کاملاً کاربردی است.

اصطلاح «مدرن» به دهه‌های اخیر باز می‌گردد و مربوط به روزگار جدید است. سبک مدرن در شاخه‌های مختلف هنر وارد شده و خیلی سریع سلایق مختلف مردم را با خود همراه کرده است. معماری و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از شاخه‌های هنر است که بیشترین تاثیر را دریافت کرده است. در قسمتهای مختلف طراحی یک خانه، طراحی آشپزخانه‌ مدرن طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده است.

یکی از مواردی که در طراحی آشپزخانه مدرن دیده می‌شود، وجود جدا کننده فضای آشپزخانه از پذیرایی مانند جزیره است. به دلیل باز بودن فضا و نمایان بودن آشپزخانه دکوراسیون و کابینت‌های آن بسیار مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. بنابراین توجه به سادگی و کاربردی بودن طراحی بسیار اهمیت دارد. فکر کردن به دکوراسیون داخلی و طراحی طراحی کابینت مدرن بدون در نظر گرفتن یک طرح اختصاصی برای آن محال است. برای محقق شدن این رویا ما نیاز به یک طراح با تجربه و دقیق داریم.

در طراحی کابینت آشپزخانه جناب آقای مهندس طهوری، با توجه به تمام خواست و نیاز ایشان طرح در چهار رنگبندی و متریال متفاوت ارائه شد.