طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه


نوع پروژه: طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه «گالری ایران»

معمار و طراح: محمد آرمند و شهرزاد اسلام پناه

اجرا: گروه معماری آرمند

مدل و رندر: بهنام عسگری

آدرس: بلوار خواجه‌رشید

متراژ: ۱۷ متر

سال اجرا : ۱۳۹۵

کارفرما: آقای محمد اسلام پناه

طراحی دکوراسیون واحد های تجاری و مغازه به دلیل ارتباط مستقیم آن با مشتری اهمیت خاصی در روند فروش دارد. یک واحد تجاری با یک طراحی دکوراسیون خاص، به راحتی نگاه خریدار را به اجناس خیره میکند. و تاثیر بسزایی در موفقیت و شهرت برند تجاری مورد نظر دارد. یک طراحی درست و کاربردی علاوه بر زیبایی و جذب مشتری، می تواند برای کارکنان یک محیط جذاب ایجاد کند.

برخی از محصولات برای دیده شدن نیاز به طراحی یک ویترین با شرایط و ویژگی‌های خاص دارند. به همین خاطر قبل از طراحی باید کاملا اجناس واحد تجاری و مغازه را بررسی و شناسایی کنید. دکوراسیون داخلی مغازه با یک نورپردازی حرفه‌ای چشم بینندگان را خیره خواهد کرد. برای این کار احتیاج به اطلاعات آکادمیک در رابطه با روانشناسی رنگ‌ها، شدت نور و نحوه بکارگیری آنها است. گروه معماری و دکوراسیون داخلی آرمند می تواند شما را در این راه همراهی نماید.

در طراحی دکوراسیون داخلی گالری ایران خواست کارفرما بر این اساس بود که فضایی برای ارائه هرچه بیشتر اجناس فراهم شود به این صورت که این طبقات به عنوان ویترین فروشگاه قرار گیرد و طبقات ساخته شده تحمل وزن سنگین اجناس را داشته باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گالری زرفام نیز یکی از پروژه‌های تجاری گروه معماری آرمند می‌باشد.