طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحد تجاری


نوع پروژه: طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گالری زرفام
طراح: محمد آرمند

مدل و رندر: بهنام عسگری

اجرا: گروه معماری و معماری داخلی آرمند

آدرس: مرکز خرید میلاد طبقه دوم واحد ۴۳

سال طراحی و اجرا: ۱۳۹۵

متراژ: ۳۵/۳۰ متر

کانسپت و ایده های اولیه پروژه
ایده اولیه طراحی داخلی گالری زرفام بر پایه به وجود آوردن شرایطی شبیه به موزه بود. بر این اساس تحقیقات اولیه بر روی موزه ها توسط گروه معماری و معماری داخلی آرمند انجام گرفت. نتیجه این تحقیقات موزه آبگینه و سفالینه های ایران مورد توجه طراح قرار گرفت.

مصالح و رنگ‌های بکار رفته در این پروژه

استفاده از پارچه چرم سبز که رنگ آن یادآور ثبات عقیده، نماد حیات، جاودانگی است. رنگ سبز نیز نزد مسلمانان رنگ مقدس محسوب می گردد. استفاده از پارچه چرم حس زنانه رسمی را بازدید کننده‌گان به وجود می‌آورد. در دکوراسیون داخلی گالری زرفام استفاده از سنگ کرم حس رسمی کاملا مردانه دارد. این رنگ در کنار پارچه سبز میتوانست به باز شدن فضا کمک کند. در این طراحی چوب به عنوان قدیمیترین مصالح ساختمانی موجود در طبیعت انتخاب شده است.

طراحی داخلی واحدهای تجاری و دکوراسیون دفتر کار از اهمیت بالایی برخوردار است. در بخش واحدهای تجاری، زیبایی دکوراسیون گالری‌های جواهرات و زیورآلات اهمیت بیشتری دارد. ویترین یک گالری می‌تواند معرفی‌کننده برند شما باشد و یک طراحی اصولی، سبک و سیاق کاری شما را نشان می‌دهد. صاحبان مشاغل نیز دریافته‌اند که برای جذب مشتری و رونق باید به جذابیت فضای کسب و کار اهمیت بیشتری بدهند. گروه معماری و معماری داخلی آرمند در این مسیر همراه شما خواهد بود.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گالری ایران نیز یکی از پروژه‌های تجاری گروه معماری آرمند می‌باشد.