طراحی دکوراسیون اتاق خواب مستر


پروژه: طراحی دکوراسیون خواب مستر
طراح: مهندس محمد آرمند
آدرس: تهران، میرداماد
متراژ: ۲۲ متر مربع
سال طراحی: ۱۳۹۹
مدلسازی: ساناز کرمی
رندر: کیانا پرویزی
کارفرما:جناب آقای محبوبی

اتاق خواب جاییست که شبها با تمام خستگی در آنجا آرام می‌گیریم و صبحها با انرژی چشمهای خود را باز می‌کنیم. به راستی که طراحی دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی در آرامش و تجدید انرژی ما دارد. اینکه بتوانید متناسب با نیاز خود چیدمان اتاق خواب را طراحی کنید بسیار مهم است. خواب مستر اغلب بزرگترین اتاق خانه است و معمولا متعلق به والدین می‌باشد. این اتاق حاصل زندگی در دنیای مدرن و دنیای رفاه و امکانات است. معماری مدرن با طراحی خواب مستر در آپارتمان‌ها و ویلاهای نسل جدید تمامی انتظارات افراد را برآورده کرده است.

در طراحی دکوراسیون خواب مستر امکاناتی از قبیل طراحی سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی و اغلب اوغات دسترسی به بالکن را در نظر می‌گیرند. پنجره‌های بزرگ و سرتاسری با ویو منحصر به فرد از امکانات مستر روم محسوب می‌شود.

چیدمان خواب مستر بستگی به سبک زندگی و دکوراسیون کل منزلتان دارد. می‌توانید از دکوراسیون سبک کلاسیک استفاده کنید. در اینصورت تخت‌های بزرگ و تاجدار، پرده‌های بلند و مخمل از جمله انتخاب‌های شما می‌باشند. آباژورهای بزرگ از جنس چوب، برنز و یا برنجی چیدمان کلاسیک شما را کاملتر خواهد کرد. در سبک چیدمان مدرن بیشتر به کارایی در عین زیبایی توجه می‌شود. طراحی تخت‌خواب ساده و کمد دیواری‌های بزرگ و جادار با کمترین جزییات از المانهای خواب مستر مدرن است. پروژه طراحی اتاق مستر به سبک مینیمال و مدرن در کلاردشت یکی دیگر از کارهای گروه معماری آرمند است.

با توجه به علاقه کارفرما جناب آقای محبوبی، به عنصر چوب و به کاربردن ان در این طراحی سعی شد حداکثر متریال مورد استفاده چوب باشد. همچنین سبک مورد نظر ایشان سبک مدرن بود که در طراحی این اتاق بکار گرفته شد.