طراحی کابینت آشپزخانه مدرن


نوع پروژه: طراحی کابینت آشپزخانه مدرن
طراح: مهندس محمد آرمند
مدل: ساناز کرمی
رندر: کیانا پرویزی
آدرس: میدان فردوسی
سال طراحی: ۱۳۹۹
متراژ: ۱۵/۵ متر
کارفرما: سرکار خانم بهادری

آشپزخانه‌ مدرن، طراحی بسیار مناسبی برای علاقمندان به سادگی دارد و در عین حال بسیار شیک و کاربردی می‌باشند. سادگی ویژگی اصلی آن به شمار می‌رود و در کنار آن، تمام المان‌های یک آشپزخانه کامل را دارد. در طراحی سبک مدرن آشپزخانه، سعی می‌شود از اضافه کردن جزییات و تزیینات به کار بپرهیزند و سطوح صاف و یکدستی را به نمایش بگذارند. تمامی اجزا توکار طراحی می‌گردد و حتی از زدن دستگیره‌های تزیینی خودداری می‌کنند.

کابینت‌ مدرن، اغلب رنگ‌های آرامش بخش و روشن مانند سفید، طوسی، سبز و … دارند. در برخی مدل‌ها از رنگ‌های متضاد استفاده می‌شود. در برخی دیگر، رنگ‌هایی مشابه اما با طیف متفاوت به کار برده می‌شود. رنگ‌هایی که شما برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده می‌کنید تأثیر قابل توجهی بر احساس شما خواهد داشت. از آنجا که هر کس سلیقه‌ متفاوتی دارد، هیچ رنگ کاملی برای آشپزخانه وجود ندارد. با این حال، رنگ‌های خاصی وجود دارد که به طور طبیعی برای آشپزخانه مدرن مناسب است. انتخاب رنگ به میزان نور طبیعی که آشپزخانه دریافت می‌کند بستگی دارد.

آشپزخانه‌های کم نور کدبانوی منزل را خسته می‌کند بنابراین از رنگهای روشن و براق استفاده کنید. آشپزخانه‌های روشن، که در طول روز نور زیادی دریافت می‌کنند، برای به کارگیری رنگ‌های مات و تیره مناسب هستند. رنگی که شما برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن خود انتخاب می‌کنید، آن را به یک اثر هنری تبدیل سازد.

بنابراین به‌ سادگی از کنار طراحی و دکوراسیون آشپزخانه خود عبور نکنید. گروه معماری و معماری داخلی آرمند در این مسیر شما را یاری خواهد کرد.