درباره ما:

گروه معماری آرمند فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای معماری (بازسازی، بهسازی و نوسازی) و معماری داخلی، کابینت لوکس آشپزخانه (تمام چوب، رنگ پلی اورتان (پولیشی)،MDF) و مبلمان ثابت و متحرک، با نگاهی نو و متفاوت آغاز کرده است.

«آرمند» با فراهم کردن نیروی کار متخصص و متریال‌هایی با کیفیت بالا، موفق به گسترش زمینه فعالیت شرکت در اجرای پروژه ­های لوکس شده است. وجه تمایز گروه «آرمند» با سایر شرکتها از هسته طراحی آغاز می‌شود که به عنوان اولین و مهمترین عامل افزایش گرایش‌های فعالیت شرکت می­باشد. از طراحی به اجرا و الزام به رعایت استانداردهای اروپایی، «آرمند» را به انتخاب متریال­‌ها و محصولات متناسب با سطح کیفی بالا رسانده است.

هدف گروه «آرمند»: ارائه ایده­ ها و راه حل­‌های خلاقانه و منحصر به فرد برای هر پروژه معماری بوده است.

گروه آرمند قصد دارد ضمن افزایش تخصص، از طریق احداث خط تولید مجهز و مکانیزه و نیز نمایشگاه­‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور به گسترش این زمینه ‌ی کاری بپردازد.

مدیریت مجموعه آرمند

محمد آرمند متولد 26 آبان 64 هست و اولین مدرک خودش را در رشته مهندسی الکترونیک اخذ کرد اما به خاطر علاقه ای که به طراحی داخلی داشت، یک واحد تولیدی مصنوعات چوبی تاسیس کرد و به عنوان طراح و مجری پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی آغاز به کار کرد.

محمد آرمند تحصیلات خودش را در زمینه معماری تکمیل و به اتمام رساند و در سال 1395 موفق به کسب رتبه برتر در دومین مسابقات دوسالانة ملی معماری داخلی کشور شد. اهداف آقای مهندس با 15 سال تجربه درخشان، به همین جا ختم نمی‌شود و قصد دارد با حرفه‌ای‌تر کردن فعالیت‌های مجموعه و احداث خط تولید مجهز و نمایشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور، زمینه کاری خودش را گسترش دهد.

مدیریت دکوراسیون داخلی آرمند

کارشناسان بخش‌های مختلف شوروم

محمد مهدی رسولی

سید محمد مهدی رسولی؛ ناظر اجرایی و کارشناس فروش

مهدی رسولی کارشناسی ارشد معماری داخلی هستند و به عنوان ناظر اجرایی و کارشناس فروش در مجموعه  مشغول به فعالیت هستند. آقای رسولی شخصیت منظم، خونگرمی دارد و با انرژی کارها را پیگیری می کند.

مدلسازی سه بعدی

ساناز کرمی؛ 3D Artist

ساناز کرمی؛ کارشناسی ارشد شهرسازی هستند و در مجموعه آرمند در بخش مدلسازی مشغول به فعالیت هستند. خانم کرمی از آن شخصیت‌های آرام و باهوش است و به خنده‌های از ته دلش معروفه.

کیانا پرویزی

کیانا پرویزی؛ Render Artist

کیانا پرویزی؛ کارشناسی معماری هستند و در بخش رندرینگ مجموعه آرمند مشغول به فعالیت هستند. خانم پرویزی عضو خوش انرژی و مسئولیت پذیر مجموعه آرمند است.

منا آقامحمدی

منا آقامحمدی؛ گرافیست

منا آقامحمدی کارشناس تکنولوژی آموزشی هستند و به عنوان گرافیست مجموعه مشغول به فعالیت می‌باشند. خانم آقامحمدی با معرفت و مسئولیت‌پذیر است و انقدر پیگیر کارهاست که همیشه یک پله ازش عقبی.

دیجیتال مارکتر

شادی برائتی؛ Digital Marketer

شادی برائتی کارشناسی ارشد علوم اقتصادی هستند و در بخش دیجیتال مارکتینگ مجموعه مشغول به فعالیت می باشند. خانم برائتی خیلی آروم و دقیق هستند و اکثر اوقات سرش تو کار خودشه.

سرپرست‌های تیم واحد تولید

مدیر مالی

حسین غفاری؛ مدیر مالی

حسین غفاری مدیریت مالی مجموعه آرمند رو به عهده دارد. آقای غفاری برای انجام کارها نظم و وسواس خاصی به خرج می‌دهد. درستکاری و جدیت مهمترین ویژگی ایشان است.

استادکار واحد تولید

مهدی ‌‌صالحی ‌تیمور؛ استادکار واحد تولید

مهدی صالحی تیمور سرپرست و استادکار واحد تولید مجموعه آرمند می باشد. آقای صالحی یکی از افراد مسئولیت پذیر، دلسوز و خوش رو تیم ما است.

حمزه خدایاری

حمزه خدایاری؛ آنالیزور مبلمان ثابت و متحرک

حمزه خدایاری، در بخش تولید مبلمان ثابت و متحرک مجموعه آرمند می‌باشد. آقای خدایاری آدم باهوشی است که آرام و بی‌حاشیه کارهای خودش را پیش می‌برد.

محمد علیزاده

محمد علیزاده؛ استادکار واحد مونتاژ و رنگ کاری

محمد علیزاده استادکار واحد مونتاژ و رنگ کاری مجموعه آرمند است. آقای علیزاده فرد مسئولیت پذیری هست و با عشق و علاقه کارهای خودش را انجام میدهد.

اهداف و رویکرد

♦ بالاترین کیفیت

♦ اجرایی بودن طرح ها

♦ تعهد و اخلاق کاری

سوابق کاری

گروه معماری آرمند در شهرهای مختلف ایران دارای سوابق درخشانی است. مانند

جوایز