کمد دیواری و مبلمان ثابت و متحرک

در مجموعه معماری و معماری داخلی آرمند، طراحی مصنوعات چوبی از جمله کمد دیواری، مبلمان ثابت و متحرک از هسته طراحی آغاز می‌گردد. بدین صورت که با مراجعه حضوری کارفرما، جدیدترین پروژه‌های طراحی و اجرایی مصنوعات چوبی آرمند را مشاهده می نماید. سپس نسبت به طراحی و ساخت کمد دیواری، مبلمان ور دیگر مصنوعات چوبی مورد نظر اعلام آمادگی می‌نماید. طراحی و اجرای کامل مصنوعات چوبی شامل طراحی و ساخت انواع مبلمان مدرن و کلاسیک، انواع کمد دیواری ریلی و مدرن، سرویس خواب، میز جلو مبلی، میزهای تحریر، میز ال سی دی، دیوارهای دکوراتیو، کتابخانه و … می‌باشد.

بعد از تکمیل فرم‌ها توسط کارفرما و مشخص شدن علایق، سلیقه، سبک زندگی و چیدمان و سطح بودجه ایشان؛ از فضای مورد نظر بازدید و در صورت نیاز نقشه برداری می‌شود. سپس طرح با بهره‌گیری از جدیدترین مدل دکوراسیون و طراحی در مصنوعات چوبی، در چند مدل و متریال متفاوت طراحی می‌شود. در نهایت توسط اعضای تیم، مدلسازی و از چند زاویه رندر گرفته می‌شود.

در جلسه‌ای با حضور کارفرما طرح نهایی شده و پس از تایید ایشان به فاز دوم یعنی فاز اجرا می‌رسیم. با توجه به بودجه کارفر با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود مراحل ساخت و ساز انجام می شود.

تماس با ما
طراحی و ساخت کمد دیواری و دیگر مصنوعات چوبی

جهت درخواست آنلاین طراحی مبلمان ثابت و متحرک فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال نمایید. در کمترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد.

طراحی، ساخت و اجرای موارد مورد نظر
طراحی مصنوعات چوبی

پروژه‌های مرتبط