طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار واحد تجاری و اداری

در مجموعه معماری و معماری داخلی آرمند، طراحی دفتر کار و دکوراسیون داخلی مغازه از هسته طراحی آغاز می‌گردد. بدین صورت که با مراجعه حضوری کارفرما، جدیدترین پروژه‌های طراحی و اجرایی معماری داخلی و دکوراسیون اداری و تجاری آرمند را مشاهده می کند. سپس نسبت به طراحی و ساخت و یا بازسازی فضای مورد نظر اعلام آمادگی می‌نماید. طراحی و اجرای کامل واحدهای تجاری و اداری شامل طراحی داخلی مغازه، طراحی داخلی گالری، دکوراسیون فروشگاه، سالن زیبایی و طراحی داخلی اداری و دفتر کار می‌باشد. بعد از تکمیل فرم‌ها توسط کارفرما و مشخص شدن علایق، شغل، مراجعین، مشتریان و مخاطبان کسب و کار، سبک دیزاین، چیدمان و سطح بودجه ایشان؛ فضای مورد نظر نقشه برداری می‌شود. سپس طرح با بهره‌گیری از جدیدترین مدل دکوراسیون اداری و تجاری، در چند مدل و متریال متفاوت طراحی می‌شود. در نهایت توسط اعضای تیم، مدلسازی و از چند زاویه رندر گرفته می‌شود.

در جلسه‌ای با حضور کارفرما طرح نهایی شده و پس از تایید ایشان به فاز دوم یعنی فاز اجرا می‌رسیم. با توجه به بودجه کارفر با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود مراحل ساخت و ساز انجام می شود.

تماس با ما
طراحی دفتر کار و دکوراسیون داخلی واحد

جهت درخواست آنلاین واحدهای اداری و تجاری فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال نمایید. در کمترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد.

طراحی، ساخت و اجرای موارد مورد نظر
طراحی آنلاین دفتر کار

پروژه‌های مرتبط