طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار واحد تجاری و اداری

در مجموعه معماری و معماری داخلی آرمند، طراحی دفتر کار و دکوراسیون داخلی واحد تجاری و اداری از هسته طراحی آغاز می‌گردد. بدین صورت که با مراجعه حضوری کارفرما، جدیدترین پروژه‌های طراحی و اجرایی معماری داخلی و دکوراسیون اداری و تجاری آرمند را مشاهده می‌کند. سپس نسبت به طراحی و ساخت و یا بازسازی فضای مورد نظر اعلام آمادگی می‌نماید. طراحی و اجرای کامل واحدهای تجاری و اداری شامل طراحی داخلی مغازه، طراحی داخلی گالری، دکوراسیون فروشگاه، طراحی داخلی دکوراسیون واحد تجاری و اداری و دفتر کار می‌باشد. بعد از تکمیل فرم‌ها توسط کارفرما و مشخص شدن علایق، شغل، مراجعین، مشتریان و مخاطبان کسب و کار، سبک دیزاین، چیدمان و سطح بودجه ایشان؛ فضای مورد نظر نقشه برداری می‌شود. سپس طرح با بهره‌گیری از جدیدترین مدل دکوراسیون اداری و تجاری، در چند مدل و متریال متفاوت طراحی می‌شود. در نهایت توسط اعضای تیم، مدلسازی و از چند زاویه رندر گرفته می‌شود.

در جلسه‌ای با حضور کارفرما طرح نهایی شده و پس از تایید ایشان به فاز دوم یعنی فاز اجرا می‌رسیم. با توجه به بودجه کارفر با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود مراحل ساخت و ساز انجام می شود.

تماس با ما
طراحی دفتر کار و دکوراسیون داخلی واحد

جهت درخواست طراحی آنلاین واحدهای اداری و تجاری فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال نمایید. در کمترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد.

طراحی، ساخت و اجرای موارد مورد نظر
طراحی آنلاین دفتر کار

دکوراسیون اداری

طراحی داخلی اداری یکی از مهارتهای تخصصی است که اکثر معماران و طراحان داخلی از آن غافل هستند. همانطور که می دانید طراحی داخلی دفتر کار و واحدهای اداری و تجاری نیاز به تجربه و تخصص بیشتری نسبت به طراحی داخلی خانه دارد. فضای اداری و تجاری باید طوری طراحی گردد که جوابگوی نیاز کارمندان و ارباب رجوع باشد.
در طراحی دکوراسیون اداری علاوه بر در نظر گرفتن نیاز کارمندان و مشتریان، لازم است که به زیبایی و کارایی محیط کار نیز دقت ویژه‌ای داشته باشیم. رنگ بندی، فضای سبز، نحوه چیدمان میز کار دسترسی آسان به پرونده ها، همه و همه در بازدهی کارکنان موثر است.

دکوراسیون اداری و تجاری بهتر است با توجه به نوع کسب و کار و نیاز آنها انجام شود. بکار بردن رنگ سازمانی در محیط برای جذب مشتریان و ارباب رجوع اهمیت زیادی دارد. استفاده از رنگ سازمانی در دکور اداری ذهن مخاطب را آماده می‌کند و یاد آور برند تجاری شما خواهد بود.

طراحی اتاق مدیریت و تفکیک فضا

وجود فضای اختصاصی برای کارکنان یکی از نکاتی است که باید در طراحی دکور فضای اداری به آن توجه شود زیرا در این محیط است که احساس آرامش و امنیت در کارمندان ایجاد می‌شود. هر یک از کارکنان با توجه به مسئولیت آنها نیاز به یک فضای خصوصی برای تمرکز و رسیدگی به امور محوله دارند بنابراین در نظر گرفتن این مسئله راندمان کاری کارمندان را بالا می‌برد.

اتاق مدیریت همانطور که از اسم آن پیداست مهمترین اتاق مجموعه است. اتاق مدیریت جایی است که برخی از جلسات در آن برگزار می‌شود و از مهمانان ویژه پذیرایی می‌شود از طرفی باید دسترسی آسانی به اتاق‌های دیگر داشته باشد بنابراین باید به انتخاب این اتاق و طراحی دکور آن توجه ویژه‌ای داشت.
توجه داشته باشید که دکوراسیون اتاق مدیریت باید به گونه‌ای طراحی شود که گویای برند تجاری آن کسب و کار باشد. معمولا بزرگترین اتاق یک مجموعه را به اتاق مدیریت اختصاص می‌دهند. استفاده از مبلمان لوکس اداری در دفتر کار مدیر اهمیت ویژه ای دارد و چیدمان آن باید طوری باشد که هنگام برگزاری جلسات، افراد به یکدیگر دید کافی را داشته باشند.

نور پردازی در دکور اداری

یکی از المان‌های مهم در دکوراسیون اداری لوکس نور پردازی است. نور پردازی مناسب و استاندارد در روحیه کارکنان تاثیر بسزایی دارد. در طول روز کار با سیستم‌های کامپیوتر باعث خستگی چشم می‌شود نور کافی عوارضی مانند خستگی و خشکی چشم را کاهش می دهد.
در دفاتر کار و مراکز تجاری بهتر است از نورهای متمرکز استفاده نشود و به جای آن با یک طراحی مناسب در سقف و تقسیم کردن منابع نوری سعی کنید به همه فضای کار نور بطور یکسانی پخش شود.

نورپردازی در واحدهای تجاری بخصوص در طراحی دکوراسیون گالری مانند گالری جواهرات و زیور آلات اهمیت ویژه‌ای دارد. نور زیبایی و درخشندگی جواهرات را چندین برابر می کند و نگاه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گالری زرفام یکی از پروزه های گروه معماری و معماری داخلی آرمند می‌باشد.

مبلمان در دکور اداری

در طراحی محیط‌های اداری باید برای نشستن ارباب رجوع، مبلمان و نشیمن گاهی در نظر بگیرید. در طراحی برخی از محیط‌های تجاری نیم‌کت‌هایی در کنار دیوار برای استراحت مشتریان تعبیه می‌شود. اما در محیط های اداری بهتر است از مبلمان اداری استفاده شود. مبلمان اداری به دلیل استاندارد بودن باعث می‌شود خستگی کارکنان در طول روز کاهش یابد و از بروز عوارضی مانند کمر درد و آرتروز گردن جلوگیری ‌کند.

انتخاب متریال کف در دکوراسیون اداری

در محیط های اداری پر رفت و آمد، متریال کف بسیار مهم است. برای انتخاب درست متریال کف چنین فضایی باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. یکی از این نکات میزان تردد و رفت و آمد کارکنان و ارباب رجوع است دوم میزان سرو صدایی است که هنگام راه رفتن در محیط ایجاد می شود.

در فضاهای اداری پر رفت و آمد استفاده از سنگ و سرامیک بهترین گزینه است زیرا استقامت بالایی دارد و تمیز کردن آن بسیار راحت است. در محیط های خصوصی و شرکت هایی که ارباب رجوع ندارند بهتر است از لمینت استفاده شود و اگر نیاز به سکوت بیشتری در شرکت دارید بهتر است از موکت های اداری با استحکام زیاد استفاده کنید. موکت‌های اداری سیزال یکی از بادوام ترین و با کیفیت ترین برند موکت اداری است. برای خرید انواع موکت اداری سیزال با شماره 081-38223876 تماس بگیرید.

مجری دکوراسیون اداری و تجاری باید تمام جزییات طرح را با دقت زیاد بررسی کند و برای اجرای بی کم و کاست آن آمادگی کامل را داشته باشد. بکارگیری متریال مدرن و با کیفیت یکی از مواردی است که یک مجری با تجربه باید به آن توجه کند. به کار بردن متریال خوب در دکوراسیون داخلی کار را ظریف، مدرن و لوکس‌تر نشان می‌دهد و از طرفی به دلیل رفت و آمد زیاد در واحدهای اداری و تجاری اجرای اصولی و درست دکور اداری بازدهی و ماندگاری پروژه را دو چندان می‌کند.

رعایت استانداردها برای تفکیک محیط و راهروها در طراحی دکوراسیون اداری بسیار مهم است. از آن مهمتر در نظر گرفتن استاندارهای اجرای طرح است. گروه معماری و معماری داخلی آرمند با سابقه‌ای طولانی در زمینه طراحی داخلی دکوراسیون اداری شما را در این زمینه همراهی خواهد کرد.
می توانید از طریق تکمیل فرم طراحی آنلاین واحدهای اداری و تجاری با ما در ارتباط باشید و یا با شماره 081-38223876 تماس بگیرید.

پروژه‌های مرتبط