دکوراسیون منزل مسکونی از طراحی تا اجرا

در مجموعه معماری و معماری داخلی آرمند، دکوراسیون منزل از هسته طراحی آغاز می‌گردد. بدین صورت که با مراجعه حضوری کارفرما، جدیدترین پروژه‌های طراحی و اجرایی دکوراسیون و معماری داخلی آرمند را مشاهده می‌کند. سپس نسبت به طراحی و ساخت آن اعلام آمادگی می‌نماید. طراحی و اجرای کامل واحد مسکونی شامل آشپزخانه، اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی و … می‌باشد. بعد از تکمیل فرم‌ها توسط کارفرما و مشخص شدن علایق، سبک زندگی، سبک دیزاین، چیدمان و سطح بودجه ایشان؛ فضای منزل نقشه برداری می‌شود. سپس با بهره‌گیری از جدیدترین مدل طراحی و کوراسیون داخلی، طرح در چند مدل و متریال متفاوت طراحی می‌گردد. در نهایت توسط اعضای تیم، مدلسازی و از چند زاویه رندر گرفته می‌شود.

در جلسه‌ای با حضور کارفرما طرح نهایی شده و پس از تایید ایشان به فاز دوم یعنی فاز اجرا می‌رسیم. با توجه به بودجه کارفر با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود مراحل ساخت و ساز آغاز می‌گردد. و در مدت زمان مشخص شده کار اجرا به پایان می رسد و پروژه به کارفرما تحویل داده می شود.

تماس با ما
دکوراسیون داخلی واحد مسکونی

جهت درخواست آنلاین طراحی دکوراسیون کامل واحد مسکونی فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال نمایید. در کمترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد.

طراحی، ساخت و اجرای موارد مورد نظر
درخواست طراحی آنلاین نشیمن و پذیرایی

پروژه‌های مرتبط